The Disastrous Life Saiki K.

0

- Advertisement -

Dizi Aslen bir Japon komedi mangasıdır. Eser serileşmeye 2012 yılında başlamıştır. 2016 yılında ise bir anime televizyon dizisine uyarlanmış ve 2018 yılına kadar yayın hayatını devam ettirmiştir. 2017 yılında ise bir canlı aksiyon filmi olarak izleyici karşısına çıkarılmıştır. Anime serisi olan ve altı bölümden oluşan The Disastrous Life Saiki K.: Reawakened 2019 yılının sonunda Netflix platformu üzerinden izleyicilere sunulmuştur.

 Konusu

Bu anime dizinin konusu doğaüstü öğeler, komedi gibi pek çok türden beslenerek oluşmuştur. Ana karakter Saiki K. güçlü psişik yetenekleri ve telepati becerisi olan bir karakterdir. Zamanla oynamak, ışınlanmak, fiziksel gücü üzerinde oynamalar yapmak Saiki K. karakterinin yeteneklerinden yalnızca birkaçıdır. Ayrıca Saiki K. insan zihnini de ustalıkla okuyabilmektedir. Bu gibi yetenekler ve çevresindeki olaylar ile Saiki K. karakteri dizinin ana hattını oluşturur.

The Disastrous Life Saiki K. Oyuncu Kadrosu

saiki

Oyuncu kadrosu da kendi içlerinde özelleştirilmiş karakterlerden oluşur. Saiki K. psişik özelliklere sahip ve görgü kurallarına uyma konusunda azami dikkat gösteren bir Japon gencidir.  Anime dizi serisinde Saiki K. karakterinin anne ve babası ona oldukça çok düşkündür. Ayrıca farklı özellikleri ile Saiki K. karakterinin kardeşi ve büyük babası da seride yer alır. Anime dizi serisinde ayrıca okuldaki öğrenciler de rol almaktadır. Dizinin diğer karakterleri farklı özellikleri yansıtmak ve Saiki K. ile olayların yaşanmasına katkıda bulunmak için oluşturulmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku