Masumlar Apartmanı Son Fragmanı

0

- Advertisement -

Masumlar Apartmanı 17. bölüm son fragmanı yayınlandı. Birinci fragmanı ile izleyiciyi merakta bırakan dizinin ikinci fragmanı da başka açılardan meraklandırmak üzere kurgulanmış adeta.

Dizinin her bölümünü merakla bekleyen izleyicileri fragmanlarını da izlemeyi ihmal etmiyorlar. Bu fragmanlardan gelecek bölüme ilişkin ip uçları almaya çalışan izleyiciler daha da çok meraklanmış olarak dizinin başlamasını iple çekiyorlar.

Her bölümü merakla izlenen Masumlar Apartmanı son bölümde pek çok soruyu cevapsız bırakan bir sahneyle sonlandı. Bu durumda izleyicileri de gelecek bölümü merakla beklemeye başladılar. Dizinin hemen ardından verilen ilk fragmanı merakı daha da artırmaktan başka bir işe yaramadı. Hemen ikinci fragmanın ne zaman yayınlanacağı merak edilmeye başlandı. 2. fragman da yayınlanınca anladılar ki meraklarını giderecek pek bir ip ucu bulamayacaklar. Öyleyse salı akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan yeni bölümü beklemenin en iyi seçenek olduğunu düşündüler ve beklemeye başladılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku