Atiye 2. Sezon Konusu ve Oyuncuları

0

- Advertisement -

Dünya internet kanalları arasında en fazla izleyici kitlesine sahip olan Netflix platformunda yayınlanan Atiye dizisinin de Hercai dizisi gibi 2. Sezon çekimleri yayınlandı. 1. Sezonu bir çırpıda izleyen izleyicilerin merakla beklediği 2. Sezon çok daha ilgi çekici oldu.

Atiye 2. Sezon nasıl ve nereden izlenir merak edenler için linklere tıklamanız yeterli. Ama diziyi ilk defa izleyecek olanlar konususunu merak ediyor ve nereden izleyebileceğini araştırıyor.

https://www.netflix.com/tr/title/81037848 

Atiye 2. Sezon Yayınlandı! Atiye 2. Sezon Nasıl İzlenir?

Atiye-2.-sezon

Netflix platformunda yayınlanan Atiye 2. Sezon yine 8 bölüm olarak yayına verildi. Sosoyal medya üzerinden oldukça büyük bir hayran kitlesi toplayan dizi sadece Netflix platformundan izlenebiliyor. Merak eden izleyiciler için konusu ve oyuncuları haberimizde yer almaktadır.

Atiye Yeni Sezon Nasıl İzlenir?

Atiye yeni sezon, sadece Netflix yayın platformu üzerinden 10 Eylül 2020’de sabah satt 10.00 da yayına girdi. Bu diziyi izleyebilmek için Netflix üyesi olmak zorunlu.

Atiye Konusu

Atiye-2.-sezon

Atiye İstanbul’da sevgilisi Ozan ile birlikte sakin ve mesut bir yaşam sürerken Göbeklitepe üzerinde yapılan bir keşifle hayatı alt üst olur. Arkeolog Erhan, Göbeklitepe ile Atiye arasındaki gizemli bağı anlatan bir simge bulur. Atiye ise antik tapınakta bulunan gizemli mazisini aramaya gider.

Bu sır aydınlandıkça Atiye kendi spiritüel dünyasında karşılaştığı olaylarla birlikte gerçeği  ve zamanı sorgulamaya başlar.

Atiye 2. Sezon Oyuncular

Atiye- Beren Saat

Erhan- Mahmet Günsür

Cansu- Melisa Şenolsun

Serap- Başak Köklükaya

Mustafa- Cihan Canova

Zühre- Meral Çetinkaya

Hannah- Hazal Türesan

Öner- Cezmi Baskın

Serdar- Tim Seyfi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku