Bir Netflix Dizisi Baby

0

- Advertisement -

Baby

Baby İtalyan yapımı bir gençlik dizisidir. Dizide tür olarak daha çok dram ön plandadır. Bir Netflix dizisidir ve Netflix için çekilmiştir. Üç sezondan oluşan dizinin son sezonu da  Eylül 2020 de izleyici ile buluşmuştur. Özellikle gençler tarafından ilgi gören Baby dizisi başlamak ya da tekrar izlemek isteyenler için tüm sezon ve bölümleri ile Netflix’te bulunmaktadır.

Konusu

Dizinin konusu  bakımından özellikle genç izleyici kesim tarafından beğenilen bir dizidir. Dizi, Roma’da geçmektedir. Dizide elit bir liseye giden öğrenciler ve hayatları konu edinilir. Dizide iki ana karakter vardır. Karakterlerden biri oldukça zengin, her istediğini elde edebilen ve rahat bir tiptir.

Zengin karakterin başrolü paylaştığı arkadaşı ise paraya ihtiyacı olan, nispeten fakir bir karakterdir. Bu iki ana karakter birbirleri ile yakınlaşır ve farklı deneyimler için adımlar atarlar. Sonrasında herkesten gizli olan bir yeraltı hayatında bu iki ana karakter karşımıza çıkar.

Baby Oyuncu Kadrosu

Dizideki başrollerden biri olan zengin karakter Chiara Altieri, oyuncu Benedetta Porcaroli tarafından canlandırılmaktadır. Chiara karakterinin nispeten fakir ve maddi ihtiyacı olan arkadaşı Ludovica Storti karakteri ise Alice Pagani tarafından ekranlarda hayat bulmaktadır.

Dizide lisede ve başrollerin içinde bulunduğu yeraltı ortamını canlandıran pek çok karakter mevcuttur. Baby dizisi konusu ile paralel olarak oyuncu kadrosundaki çeşitlilik ile de başarılı bulunan dizilerden biri olmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku