Teen Wolf Gizemli Kurt Adamlar

0

- Advertisement -

Teen Wolf içerisinde pek çok türden izler barındırmakla beraber Genç kurt adamların yaşamını anlatan bir gençlik dizisidir. Dramanın ve komedinin, aksiyonun ve romantizmin bir araya geldiği bir kurt adam klasiği olan, ABD yapımı bir dizidir. Dizinin ilk gösterimi 2011 yılında yapılmıştır. Günümüzde ise dizinin izlenmek istenen tüm bölümlerine Netflix aracılığı ile zaman sınırı olmadan erişim sağlanabilir.İnternet dizileri arasında sevilen ve aranan bir dizidir.

Teen Wolf Konusu

Dizi konusu bakımından seçili karakter etrafında dönen bir dizidir. Bu karakter Scott McCall adlı genç bir öğrencidir. Scott McCall bir gece bir kurt tarafından ısırılır. Bu durum karakterin hayatını büyük ölçüde değiştirir. Scott bir yandan kurt adam karakterini bir yandan ise insani ergenliğini dengelemeye çalışır. Bunun yanı sıra Scott sevdiği insanları korumaya ve onlarla olan ilişkilerini yönetmeye çalışır. Scott bir kurt adama dönüşmüşken ailesinin de kurt adam avcısı olması da karakterin karşılaştığı zorluklardan biridir.

Oyuncu Kadrosu

Anan karakter ve dizinin etrafında döndüğü Scott McCall sevilen oyuncu Tyler Posey tarafından canlandırılır. Bunun yanı sıra dizide Crystal Reed Allison Argent rolünde, Holland Roden ise Lydia Martin rolünde yer almaktadır. Dizideki önemli karakterlerden biri olan Stiles Stilinski de başarılı oyuncu Dylan O’Brien tarafından canlandırılmaktadır. Teen Wolf dizisi ile ünlenen Arden Cho da Kira Yukimura rolünde ekranlara gelir. Teen Wolf dizisini başarılı kılan temel unsurlardan biri de dizi ile özdeşleşen oyuncu kadrosudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku