Kırmızı Oda Alya’nın Vedası

0

- Advertisement -

Kırmızı Oda Alya’nın vedası ile bu haftaki bölüme damga vurdu. Alya rolünde izlediğimiz Melisa Sözen başarılı oyunculuğu ile göz doldurmaktaydı. Öyle ki gerçekten bu rol için uzun zaman çalışmış ve oynayacağı karakteri içselleştirmiştir.

Geçen hafta doktorun evinde ziyaret ettiği Alya, büyük bir değişim geçirmiş olarak Doktor Hanım’a veda etmeye geldi. Bu sadece doktora değil tüm şehre ve yaşadıklarına bir veda niteliğindeydi adeta. Yurt dışına taşınmaya karar veren Alya için her ne kadar korkutucu bir deneyim olsa da yapmak zorunda olduğu bu seçimden çok memnundur.

Doktor Hanım Alya’nın geldiği bu konumdan ve durumdan son derece memnun olmakla birlikte aralarında oluşan kuvvetli sevgi bağı nedeniyle Alya’nın vedası onu hüzünlendirir. Mesleğinin katılığına hiç bir zaman sığınmayan doktor hanım, her zamanki gibi hastalarıyla bağ kurmaktan ve empati yapmaktan çekinmeyen bir tavır sergiler.

Kırmızı Oda Alya’nın Vedası ve Doktor Hanım

kirmizi-oda

Başarılı oyuncu Binnur Kaya, oyunculuk kariyerinde genellikle komedi türünde eserlerde rol almış olmasına rağmen Kırmızı Oda  Alya’nın vedası sahnelerinde  özellikle de Doktor Hanım karakteriyle dram oyuncusu olduğunu da ispatlamıştır. Uzun zamandır Alya ile zaman geçiren doktor elbette geldiği noktadan memnundur. Ama sanki kendi kızıymış gibi koruyup kolladığı Alya karşısına bu şekilde bir hanım efendi olarak çıkınca göz yaşlarını tutamaz. Birlikte hem ağlayıp hem gülerek vedalaşırlar.

Melisa Sözen ve Alya

Melisa Sözen de bu şekilde Kırmızı Oda Alya’nın vedası ile dizideki rolüne de veda etmektedir. Bu zaman boyunca set ekibi ve oyuncu kadrosuyla kurduğu pozitif ilişkiler kendisine pek çok yeni dost kazandırmıştır. Yeni proje çalışmalarına başlamadan önce biraz dinlenmek istediğini söyleyen usta aktris, böylesine insanın yüreğine işleyen bir projede çalışmaktan duyduğu memnuniyeti de her fırsatta dile getirmekten kaçınmaz. Daha nice güzel projelerde Melisa Sözen ve oyunculuğunu izleyeceğimize inanıyor kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku