Bay Yanlış 13.Bölüm Neler Oldu?

0

- Advertisement -

12. Bölümde Ezgi için gelen polisleri görmüştük. Neden tutuklandığını 12.bölümdeki gelişmelerden az çok tahmin etsek de Tolga Özgür’den mekânı almasına karşılık şikâyet etmeyeceğini söylemişti. Ama buna rağmen yine de Ezgi’yi şikâyet etmiş miydi? Eğer o şikâyet etmediyse kim şikâyet etmişti? Ezgi Hapis mi yatacaktı? Aklımızda bu sorularla 12. Bölüm bitti. 13.Bölüm fragmanı da bu soruların pek çoğunu havada bıraktı. Bu nedenle dizinin sabık izleyici kitlesi Bay yanlış 13.Bölüm merakla bekliyordu.

Bay Yanlış 13.Bölüm Özeti

Bay yanlış 13. Bölüm Ezgi’nin tutuklanmış olduğu sahneyle başladı. Ezgi her ne kadar korksa da bunu Özgür’e ve diğerlerine belli etmemek için dik durmaya çalışır. Özgür Tolga’ya ulaşmaya çalışır ama Tolga telefonları açmaz. Özgür dışarıda olmayı kendine yediremez ve bir şekilde kendini nezarete attırmayı başarır.

Sabaha kadar nezarette kalan Ezgi ve Özgür sabah ifade verdikten sonra serbest kalırlar. Ama Özgür’ün ve Ezgi’nin anneleri de tutuklandıklarını duymuşlardır. Özgür’ün annesi, konuşmak için Tolga’nın yanına gittiğinde Gizem’in oynadığı oyuna kanarak Özgür’ün yanında garson olarak çalışması için oğlunu ikna eder. Gizem Özgür’ün yanına ajan olarak girmiştir.

Ezgi’nin şikâyet edilmesini tezgâhlayan Serdar bu şekilde hem İrem’den intikamını alacak hem de Ezgi’nin gözünde kahraman olacaktır. İrem’in görüntülerini savcılığa vererek suçlamaları düşürür. Kız kardeşini kullanarak da İrem’i yurt dışına kaçmaya ikna eder.

Bu arada Özgür’ün yeni mekânında her şey ters gitmektedir. Her gün bir arıza meydana gelir. Bu durum Özgür’ün çok fazla canının sıkılmasına neden olur. Sebebi bilinmeyen arızalar ve elektrik kesintileri işleri iyice zora sokar.

Cansu nikâh için Özgür’ün yeni mekânını seçer. Organizasyonu Ezgi yapar. Nikâh kıyılacağı zaman Levent’in kızı Zeynep ortadan kaybolur. Nikâh ertelenir ve herkes Zeynep’i aramaya başlar. Bu esnada Serdar gelip Ezgi’ye Tolga’nın ses kayıtlarını verir. Özgür Serdar’ın Ezgi’nin elini tuttuğunu görür ve sebebini sorar. Geri kalanları gelecek hafta 14. Bölümde izleyeceğiz. Zeynep bulunacak mı? Serdar, Ezgi’ye ne verdi? Tolga ne yapacak? Bayan Yanlış Kim? Dizinin hemen ardından 14. Bölüm fragmanı yayınlandı ama düğümlerin çözümü ile ilgili bir ipucu yok.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorumDevamını Oku


Sitemap