Viterra Junior Cialis Uk Boots Espironolactona Lasix Clonix Dentes Antabuse Prescription Exelon Infarmed

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Seferin Kızı Esintileri

0

- Advertisement -

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Seferin Kızı Esintileri mi Var?

TV8 ‘ın Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyicileri uzun zamandır merakla fragman beklemekteydi ve sonunda beklenen fragman geldi. Yayın tarihi belli olmayan 13. bölümün fragmanı seyircileri mutlu etti. İlk bölümden dizinin yeni sezonu bazı konularda eleştirileceği anlaşıldı. İşte 13. Bölüm Fragmanı:

Büyük ilgi gören dizide Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol başrollerde yer almaktadır aynı zamanda yaşanmış bazı olaylardan uyarlanmıştır. Romantik komedi dizilerinde adını duymaya alıştığımız Demet Özdemir Erkenci Kuş dizisinden sonra bu dizide rol alması dikkat çekti.

Demet, Zeynep karakteri ile herkesin beğenisini alırken, dizinin devam bölümlerinin merakla beklenmesine vesile oldu. Geçen sezon salgından dolayı verilen arada stok bölümleri çekilmişti bu yüzden dizinin çekimleri yapılmamıştı. Merakla beklenen dizinin geçen hafta çekimleri başlamasıyla gözler ekrana çevrildi.

Son Fragman Şaşırttı

Seyirciler geçen haftaki fragmanla sürükleyici bir hikaye izleyeceklerini gördüler fakat yaşanan bir olay Seferin Kızı Dizisini hatırlattı. Ayrıca ilk sezondan sonra baş roldeki Zeynep karakterinin ezik ve çaresiz birine evrileceği fikri eleştirileri de beraberinde getirdi.

Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in oynadığı Star TV’ de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde okumuş, güçlü ve eğitimli bir kadını oynayan Nare karakteri beğenilmişti. Fakat yeni sezonda Menekşe ve Nare’nin aynı evde yaşamak için zorlanması tepki toplamıştı.

Bunun bir benzerinin de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde olacağı açığa çıktı. Seyirciler Mehdi’nin eski sevgilisi Benan’ın, Zeynep ve Mehdi çiftinin yaşadıkları eve gelmesine şaşırdılar. Benan’ın çifte birçok problem yaşatacağı anlaşıldı fakat niçin birlikte yaşadıklarına anlam verilemedi.

Seyirciler, Zeynep karakterinin Benan tarafından ezilmesini istemiyorlar ve hukuk okumuş bir kadının böyle bir durumda olmasını mantıklı bulmayan seyirciler aynı zamanda sosyal medyada düşüncelerini dile getirmektedirler.

Dizi daha başlamamakla birlikte fragmanla olay örgüsünün nasıl gelişeceği belli oldu ve bu durumun seyircilerin beğenisini almayacağı ön görülüyor. Acaba Sefirin Kızı dizisindeki gibi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de sosyal medyadan yoğun eleştiriler alacak mı?

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku


Sitemap