Menajerimi Ara Dicle Barış Aşkı Yeniden Mi Başladı?

0

- Advertisement -

Pazar akşamları Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisine bu hafta Dicle ve Barış’ın aşkı damga vurdu. Televizyondan izlediğimiz renkli dünyaların arka perdesini bizlere gösteren Star TV dizisinde, asistan kız Dicle ve yakışıklı başrol oyuncusu Barış arasında alevlenen aşk, Dicle’nin korkuları yüzünden yaşanmadan bitmişti.

O arada diziye dahil olan Emir ile Dicle arasında olması muhtemel bir yakınlaşma sonucunda Dicle Barış’a aşık olduğunu fark eder. Sonra Barış’ın evine gider ama Barış bu sefer eskisi gibi duygularını açık etmez. Dicle’de Barış’ın ne yapmak istediğini anlar ve o da Barış’ın pes etmesini beklemeye karar verir. Bakalım önce hangisi pes edecek ve aşkını itiraf edecek? İlerleyen bölümlerde bu ikilinin arasındaki aşk kıvılcımları ve oyunlarını bol bol izleyeceğiz anlaşılan.

Menajerimi Ara Kıraç Zor Durumda

menagerimi-ara

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/bolumler/16-bolum

Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin babası olan Kıraç, iki oyuncusunun ayrılmaları ile zor zamanlar yaşar. Bunun üzerine bir de Dicle’nin annesi gelir ve Dicle’nin üzüldüğünü görürse her şeyi anlatmakla tehdit eder. Dicle’nin beraber çalıştığı Gülin bir şeylerden şüphelenir. Bu şüphelerinden kurtulması için Dicle ona yalan söyler. Gülin de Dicle’nin Yetkin Dikinciler’İn kızı olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden ona çok iyi davranmaya başlar.

Kıraç, diğer taraftan üvey kızı olan Beren’in Berlin Ajans ile anlaşarak +18 bir dijital dizide oynamasından rahatsızdır. Dizinin yapımcısıyla ve yönetmeniyle konuşarak olaya el koyar. Beren diziden çıkarılır. Bunun intikamını almak için oyuncularından biriyle yaptığı gizli anlaşmayı Berlin Ajans’ın sahibine sızdırır. Bu gizli anlaşmayı öğrenen oyuncular, Kıraç ile anlaşmalarını bitirirler. Kızının rolüne mani olan Kıraç bunun bedelini 2 oyuncusunu kaybederek öder.

Menajerimi Ara dizisi EGO Ajans’taki en eski menajer olan Feride,  ajanstaki köstebeği bulmak için yeni fikirler bulup uygulamaya çalışmaktadır. Feriz ise Emir’in dayısı ile birlikte olduğu için ona iltimas geçtiği konusundaki dedikodulardan rahatsızdır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku