Sefirin Kızı ve Sancar Efe Barıştı mı?

0

- Advertisement -

Sefirin kızı ve Sancar Efe barışacak mı, barıştı mı? derken izleyenler olarak şimdi de minik Melek yaşayacak mı? diye merak etmeye başladık. Sefir’in kızı son bölümü izleyenler anlam veremediği ve bulamadığı cevapların üzerine yenilerini de ekleyerek gelecek haftayı beklemeye başladı.

sefirin -kizi

Yayınlanan fragmanla akıllardaki sorular cevap bulamazken merakları daha da artırdı. Menekşe olmayan hamileliğini kullanarak konaktaki yerini sağlamlaştırmak için elinden geleni yapıyor. Geçtiğimiz bölümlerde bebeğini düşüren Menekşe, hala bebeğin düştüğünü Sancar’a söylememiştir. Akın ile birlikte ultrason muayenelerini de bir şekilde atlatmayı başarmasına rağmen olmayan bir bebeği nasıl dünyaya getireceğini düşünür. tekrar hamile kalmak için Sancar’la yakınlaşma çabaları da boşa çıkınca iyice çaresiz bir durumda kalır. Bebek olmazsa Sancar’ın onu hemen boşayacağı ve kapının önüne koyacağını bildiği için korkuları gittikçe artmaktadır.

Mahkeme Velayeti Sancar’a Verdi

sefirin-kizi

Bu arada Sancar ve Nare mahkemede karşı karşıya gelir, Sancar Nare’nin babasının da yardımıyla günlüklerini kullanarak kızının geçici velayetini almayı başarır. Ancak Nare de boş durmayacaktır. Gedizile konuşarak Sancar’ın karanlık tarafını mahkemede kanıtlayacak deliller bulmaları gerektiğini söyler ve bunun için yardım talep eder.

Sancar aile üyelerinden ya vekaletlerini vermelerini ya da yönetimi bırakacağını söyleyerek rest çeker. Evin küçük kızız Zehra resti görür ve yönetim kurulu başkanlığına talip olur. Zaten yıllardır gölgeden yönettiği şirketin görünen yönetici yüzü olmaya karar verir. Ama Gediz kirli ve hileli bir şekilde bunun gerçekleşmesini engellemeye çalışır. Ama bu arada da Kahraman’dan yardım alarak Nare’nin ihtiyacı olan delili bulur. Sefir’in kızı Nare, her ne kadar bu görüntüde olanların gerçek olmadığını bilse de kızının velayetini almak için kullanmaya karar verir.

Konakta Kavruk ve Neşe’nin düğün hazırlıkları sürmektedir. Nare bir şekilde Menekşe’nin kızını tehdit ettiğini ve korkuttuğunu öğrenir. bunun üzerine kendini tutamaz ve Menekşe’nin odasına dalar, elbiselerini keserek Sancar’ın boşanma dilekçesini gösterir.

Menekşe Sefirin Kızı Nare’den Kurtulacak Mı?

 

Menekşe, Sefirin kızı Nare’den kurtulmak için Akın’ın teklifini kabul eder. Akın’ın da yardımıyla bir bebek bulan Menekşe karşılığında Melek’i uyutarak kına gecesi sırasında  Akın’a vermek üzere hazırlar. Onların bu oyununun bozulmasına neden olan Sancar ve Nare’nin tartışmaları oldu. Ama Melek nefes almakta zorluk çekerken Sancar’ın kucağında yarı ölü bir şekilde kalır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku