Sen Çal Kapımı

0

- Advertisement -

Sen Çal Kapımı Türk yapımı bir romantik komedi dizisidir. Yayın hayatının başında sayılan dizinin ilk bölümü 8 Temmuz 2020 tarihinde ekranlara gelmiştir. FOX TV ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümü çarşamba günleri saat 20.00’de ekranlara geliyor. Dizinin bölümlerini kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için FOX TV internet sitesinde tekrarları yayınlanıyor. Dizi, televizyon başındaki seyircilerden ve sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Dizinin Konusu

Bu yeni dizi, konusu ile de ilgi çekmeyi başarmış bir Türk televizyon dizisidir. Dizinin baş karakterlerinden Eda Yıldız’ın hayata dair umutları eğitimine bağlıdır. Bir gün Eda’nın yurtdışı eğitim bursu kesilir. Eda, bu sebepten dolayı lise mezunu olarak kalır. Eda’nın bursunun kesilmesine sebep olan kişi Serkan Bolat’tır. Eda bursunun kesilmesine sebep olan kişinin Serkan Bolat olduğunu öğrenir ve onun karşısına çıkar. Eda, Serkan’a bunun için hesap sorar. İkili bir süre tartışır, konuşur. Sonrasında Serkan Bolat, Eda Yıldız’a bir teklif sunar. Bu teklif, ikilinin iki ay nişanlı rolü yapması sonunda Serkan’ın Eda’ya bursunu geri vermesi üzerinedir. Eda bu teklife ilk olarak sıcak bakmaz. Sevgilisinden yeni ayrılmış, terk edilmiş olan Eda bu teklifi direkt olarak kabul etmez. Ancak sonrasında Eda da bu teklife olumlu yaklaşır ve kabul eder. Eda, Serkan’dan nefret etse de bu teklifi durumlara bağlı olarak kabul eder. Eda ve Serkan nişanlı rolü yapmaya başlarlar. Bu süreç ikili için tutkulu ve zorlu geçer.

Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu

sen-cal-kapimi

Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu ile de ilgileri üzerine toplamayı başarmış bir dizidir. Eda Yılmaz karakteri ile Hande Erçel ve Serkan Bolat karakteri ile Kerem Bürsin başrollü paylaşan iki oyuncudur. Dizide ayrıca Melek Yücel rolünde Elçin Afacan, Ceren Başar rolünde Melisa Döngel, Selin Atakan rolünde de Bige Önal yer almaktadır. Son dönemlerin sevilen oyuncusu İsmail Ege Şaşmaz da dizideki kötü karakter olan Kaan Karadağ karakterini canlandırmaktadır. Sen Çal Kapımı dizisi, oyuncu kadrosu ile son dönemde sosyal medyada da en çok konuşulan diziler arasında yer almaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku