Tövbeler Olsun Hangi Günler Yayınlanıyor?

0

- Advertisement -

Yeni dizi olarak başlayan Tövbeler Olsun TRT1’de ekran macerasına başladı. Televizyon dünyasında tanıdık olan isimlerin bulunmuş olduğu Tövbeler Olsun dizisinde bir mücevher üreticisinin ‘pintilikten’, ‘cömertliğe’ giden ‘büyük değişimi’ni izleyeceğiz.  Bu gerçekleşen değişimle birlikte, kimi zaman düşündüren, kimi zaman da  güldüren birbirinden ilginç olayları ele alacak. Peki, Tövbeler Olsun dizisindeki oyuncuları kimler? Dizi hangi günlerde yayınlanıyor?

Yapımcılığını Mustafa Fener’in yaptığı ve proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan, Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda olduğu, Haluk Özenç tarafından senaryosunun, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzası taşıyan dizi, 9 Ağustos Pazar akşamı izleyici karşısına çıktı.

Tövbeler Olsun Oyuncuları

Tövbeler Olsun dizisinde kadroda bulunan oyuncularda ayrıca yer alan birçok başarılı isimler vardır. Ünal Silver, Seda Türkmen, Çiçek Dilligil, Mert Carim, Merve Erdoğan, Sercan Badur, Mert Denizmen gibi oyuncuların yanında şu isimler de yer almaktadır. Semiha Bezek, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil, Tolga Canbeyli, Naz Çağla Irmak, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi hepsi birbirinden başarılı isimler de projede yer almaktadır. Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşımaktadır.

Dizi, pazar akşamları TRT 1 kanalında ekranlarda yayınlanacak.

Konusu

Dizideki karakterin, başarılı olan fakat pinti bir mücevher imalatçısı olarak Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe doğru giden büyük değişimini izleyeceğiz. Bu değişimin “hatme çiçeğim” diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediğine tanık olacağız. Bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimini düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden farklı olaylar zinciri yaşanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku