Masumlar Apartmanı 11. Bölümde Ne Oldu?

0

- Advertisement -

Masumlar Apartmanı 11. bölümde ne oldu? diye arama yapanlar ve bu bölümü izleyemeyenler için bu yazıyı kaleme aldık. Her bölümü merakla beklenen dizinin son bölümünde ilginç gelişmeler yaşandı. Hem Gülben cephesinde hem de Safiye cephesinde yaşanan gelişmeler gittikçe ilginç bir hal almaya başladı.TRT 1 Kanalında yayınlanan dizinin konusu kadar oyuncuların performansları da göz dolduruyor.

Masumlar Apartmanı 11. Bölümde Gülben, Esat’ın Evinde

masumlar-apartmani-11.bolum

Masumlar Apartmanı 11. bölümde Esat, bir tatil günü evde dinlenirken birden kapı çalar ve şaşkınlıktan adeta dili tutulur. Kapıda Gülben durmaktadır. Esat ne yapacağını bilemez bir halde kapıyı açar. Bir tarafta çok sevdiği arkadaşı ve patronu olan Han vardır. diğer tarafta kalbini kırmak istemediği Gülben vardır. Ne yapacağını düşünürken Han’a mesaj atar ve Gülben’in geldiğini haber verir.

Bu sırada Gülben Esat’ın evini çok kirli bulur, temizliğe başlar. Adeta bir hizmetçi edasıyla evi kıyı bucak temizlemeye dalar. Esat her ne kadar açıklamaya çalışsa da bir türlü anlatamaz ve sessiz kalır. Bu sırada Hen ve İnci bereber Esat’In evine gelirler. Gülben’i bir şekilde o evden çıkmaya ikna etmeyi başaran İnci Gülben’in durumuna da çok üzülmektedir.

Gülben eve gelir gelmez banyo yapar ve odasına çekilir. Han konuşmak istediğini söylese de Gülben yorgunum diyerek savuşturur. Sonraki gün Facebook’a girmeyi öğrenen Gülben Esat’ı takip etmeye başlar. Esat’ın resimlerinden birini beğenen Esra’yı görünce onu uzaklaştırmak için plan yapar. Aklı sıra Esat’ı o kadının elinden kurtaracaktır. kötü bir plan yaparak Esra’ya korkutan bir hediye ile mesaj gönderir. Tam da bu sırada Han İnci’yi almak üzere radyoya gelmiştir. Gülben’in hediyesi de tam bu esnada gelir. Esra, Han’ı suçlayarak Uygar’ı korkuttuğunu tehdit ettiğini söyler. İnci çok şaşırmıştır.

Safiye’nin İlk ve Tek Aşkı Tekrar Hayatına Girdi

masumlar-apartmani-11.bolum

Safiye’nin ilk ve tek aşkı olan Naci, karşılarındaki otele yerleşir. Aynı zamanda Kardeşi Neriman’ın okulunda Edebiyat öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Neriman öğretmenini görünce selam verir. Safiye ise Naci’yi hiç beklemediği bir anda karşısında görünce korkuya kapılır. Allah’a verdiğisöz ve annesinin kötülük dolu hitapları kulaklarında çınlamaktadır. Hemen perdeyi kapatır ve temizlik yaparak sakinleşmeye çalışır. Gülben ve Han gelince onlara söylenerek temizliğe devam eder. Ama gün boyunca camdan uzak durur ve perdeleri açmaz. Ertesi gün olduğunda kapı çalar ve kapıyı açar açmaz Naci karşısındadır. Her ikisinin de gözleri birbirine kenetlenir. Masumlar apartmanı 11. bölüm bu şekilde bitti. Gelecek hafta bakalım neler olacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku