Kırmızı Oda Boncuk Nereye Gidecek

0

- Advertisement -

Her Cuma akşamı TV8 kanalında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde bu hafta herkesin kafasında Boncuk nereye gidecek? sorusu dolaştı durdu. İlk bölümde Selvi ve Doktor Hanım buluşması vardı. Doktor Hanım, hebersiz bir şekilde Selvi’nin evine gider. Oğlu Mert de bu işbirliğinin içinde yer almaktadır.

Kapıya kadar gelen doktorla birlikte sokağın başına kadar yürüyen Selv,i gözyaşlarını tutmadı ve ekran başındaki izleyicileri de ağlattı. Seanslarına evde devam eden ikili bu hafta Selvi’nin kocasının hastalanması ve ölümü ile ilgili anılarına yoğunlaştılar. Selvi, kocası öldükten sonra annesini yanına almak ister fakat annesinin köye hiç dönmediğini eve gelen kardeş Fatma’dan öğrenir. Bunu öğrendikten sonra kahrolan Selvi, annesinin kaybolmasından kendini sorumlu tutar. Her yere bakmalarına rağmen bir türlü annesini bulamazlar ve kız kardeşi annesinin öldüğünü düşünerek aramayı bırakıp köye döner.

Boncuk Nereye Gidecek?

Ermişler tarafından korunduğuna ve alınıp götürüleceğine inanan Boncuk’un sanrıları giderek şiddetlenir. Kafasındaki düşüncelerden bir türlü kurtulamayan genç kadın Boncuk nereye gidecek? sorusunu defalarca sordurdu izleyiciye. “Benim gittiğim yerden geri dönüş olmaz pek” diyerek intihar etmeyi düşündüğü konusunda ip ucu vermiş olsa da bu kadar inançlı bir insanın intihar edeceğine inanmak oldukça zor.

Kendine işaret gönderildiğini düşünerek kendince ip uçlarını birleştiren Boncuk nereye gidecek? En sonunda artık ev halkını v kocasını iyice endişelendiren genç kadın tekrar doktorun yanına gelir. Giderken doktorla helalleşen Boncuk, gittiği yerden dönüşün olmadığını söyleyerek kafaları karıştırmayı başardı.

Dizinin finalinde gelinliğini giymiş ve kırmızı rujunu sürmüş bir şekilde kendini odaya kapatan boncuk nereye gidiyor? Acaba intihar mı edecek yoksa alınıp götürüleceğine mi inanıyor. İşaretlerin kendilerini almaya gelecekleri vakit için belirleyici olduğuna inanan Boncuk, hazırlanıp onu almaya gelmelerini bekler.

Hediye Kendini Buluyor

Hediye annesinin ölümünden sonra kendinin ve yaşamanın farkına varıyor. Hatta hayat ona çok güzel bir sürpriz hazırlayarak eskiden ona ilgi duyan erkek arkadaşını tekrar önüne çıkarıyor. Eşi ölmüş ve kızı olmuş bir şekilde karşılaşan ikili aralarındaki o elektriklenmenin bitmediğini ve birbirlerini unutamadıklarını fark eder. Hediye yeni bir ilişkiye başlamaktan ölesiye korkmaktadır. Ama yine de yaşamayı ister. İlk olarak gerçek annesiyle olan ilişkisini yoluna koyması gerektiğini düşünür. Bu konudaki adımlarını uygulamaya koymak üzere planlamıştır. Gelecek bölümde annesinin onu neden bırakmak istediğini öğrenecektir.

Yeni bölümde bütün bu düğümlerin çözüleceğini umuyoruz. Boncuk nereye gidiyor? Selvi’nin annesine ne oldu? Hediye annesiyle nasıl karşılaşacak? Hep birlikte Kırmızı Oda dizisinin gelecek bölümünü bekliyoruz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku